PARA İADELİ

                                                    HELAL PERDE TEMİZLİĞİ

perde yıkama 7Ankara Perde Yıkama konusunda özellikle stor perde jaluzi perde ve kumaş tül perdeler olmak üzere son derece profesyonel kadroya sahip olan Helal halı koltuk ve perde yıkama firması Ankara ilinde Ankara’nın her semtine ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Sizde garantili Bir perde yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Perde Yıkamanın Püf Noktaları

Perde yıkama işlemi profesyonellik ve kesinlikle tecrübe gerektiren bir meslek grubudur özellikle perde yıkama esnasında kullanılan deterjanlar uygun olmadığı taktirde perdeniz için sıkıntılı durumlar yaratabilir. bu sebepten dolayı perde yıkama konusunda profesyonel bir firmayla iletişime geçmenizi kesinlikle öneririz.

Alçı Lekesi Çıkartma Yöntemi

Alçı lekesi çok kolay bir leke olmasına rağmen bir çok müşterimiz bu lekenin çıkmamasından şikayetci olmaktadır. alçı lekesini ılık bir sirekeye batırılmıl bir bezle sildiğiniz taktirde tamamen yok olacaktır.

garantili perde yıkamaGarantili Perde Yıkama

Garantili perde yıkatmak istiyorsanız öncelikle perde yıkatacağınız firmanın gerçekten güvenilir bir firma olup olmadığını tespit etmeniz gerekmektedir. bir çok firma merdivan altı diye tabir ettiğimiz yerlerde yıkama işlemleri yapmaktadır. Biz perde yıkama konusunda Ankara ili başta olmak üzere bir çok ilde faaliyet gösteren profeyonel ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya kararlı bir firmayız. Sizde antibakteriyel yıkama yaptıracağınız zaman nerde oturuyor olursanız olun bir telefon kadar yakınınızdayız.

stor perde yıkamaStor Perde Temizliği

Stor perde yıkama işlemi müşterilerimizin tek başına içinden çıkamayacağı bir durumdur. Stor perdelerin yerlerinden sökülme işlemi sonrasında sökülen perdelerin aparatlarından çıkartılması yıkanması ve aparatlarının monte edilerek tekrar yıkanması gerçekten müşterilerimiz için çok yorucu ve karmaşık bir durum olması sebebi ile biz sizin biraz önce saydığımız tüm işlemleri yaparak size sadece perdelerinizin temizliğini seyretmek kalıyor. üstelik size özel fiyatlarla en geç 48 saat ierisinde teslim işlemini sağlıyoruz.

zebra perde yıkamaZebra Perde Temizliği

Zebra perde yıkama işleminde yukarıda  stor perde yıkama işleminin ne kadar zor olaması ve karmaşık olmasından bahsetmiştik. Zebra perde yıkanması işlemi ise stor perde yıkama işleminden belki dört beş kat daha zor karışık ve yorucu bir işlemdir. Biz bir çok müşterimizin zebra perdeyi yerinden sökerken kırılmasına sebebiyet verdiğini biliyoruzki birde yıkama işleminie kadar süreci ilerletmek emin olun çok zor bir işlem fakat biz helal profesyonel perde temizlik ekibi olarak hem çalışanlarımız hem fabrikamız konusunda uzman olarak hizmet vermekteyiz sizde kaliteli garantili bir hizmet almak istiyorsanız bir telefonunuzla perdelerinizi evinizden aldırabiliriz.

 

0(312) 378 21 21
 
      0542 280 49 50

 

Top